Clasament Qubiz Bike Ride 2018

Mai jos sunt clasamentele pentru Race – 25km – Masculin 14-18 ani, Race – 25km – Masculin 18+ ani, Race – 25km – Feminin 18+ ani, Open – 12.5km și Cursa Familiei – 5km.

Clasamentul poate fi si downloadat de aici.

Clasament Race – 25km – Masculin 18+ ani

Loc
Număr concurs
Nume
Timp
1
12
Popa Petrini
01:33:48
2
4
Craciun Raul
01:37:12
3
73
Coliban Andrei
01:39:31
4
29
Drutau Razvan
01:39:42
5
1
Deac Sorin Dinu
01:44:24
6
21
Rozsa Alexandru
01:46:20
7
14
Szekely Zoltan-Guzu
01:46:49
8
47
Nagy Tibor
01:49:11
9
78
Adrian Patu
01:50:17
10
71
Fitero Catalin
01:51:31
11
44
Faur Beniamin
02:00:24
12
57
Ford Jeffrey Peter
02:02:24
13
16
Birta Levente
02:05:38
14
27
Pernea Daniel
02:06:41
15
11
Ilea Tudor Octavian
02:07:17
16
55
Pantea Mihai
02:08:13
17
26
Tiponut Bogdan
02:08:26
18
54
Gall Szabolcs
02:10:22
19
38
Kovacs Istvan
02:11:16
20
46
Chira Dani
02:15:44
21
65
Farc Attila
02:16:17
22
10
Bokor Laszlo Attila
02:16:47
23
17
Romocsa Richard
02:17:47
24
69
Ionascu Horatiu
02:19:26
25
24
Nechita Calin
02:26:26
26
9
Ciuta Petru
02:27:15
27
62
Revnic Andrei
02:29:14
28
61
Vidican Bogdan
02:29:14
29
41
Popa Daniel Alin
02:29:50
30
51
Catana Iuliu
02:39:39
31
13
Alexa Adrian
02:43:33
32
15
Sandor Levente
02:44:57
33
19
Olar Horatiu
02:50:47
34
56
Ștefănescu Ion-Danil
02:51:49
35
32
Csato Csaba
03:07:41
36
8
Noane Dan
03:24:43
abandon
6
Popa Radu
01:25:18
abandon
5
Badea Ovidiu
01:37:23<
abandon
25
Miklo Sebastian
01:40:34
abandon
63
Balog Remus
01:46:01
abandon
64
Adrian Stancu
01:46:06

Clasament Race – 25km – Masculin 14-18 ani

Loc
Număr concurs
Nume
Timp
1
70
Răstariu Alex
01:38:19
2
72
Fintina Vlad
02:06:47
3
67
Popovici Mihai
02:29:36
4
3
Moroc Alex
02:40:53
5
59
Ferche Daniel
03:15:45

Clasament Race – 25km – Feminin 18+ ani

Loc
Număr concurs
Nume
Timp
1
74
Kato Maria
02:20:16
2
42
Cojocariu Diana Alexandra
02:25:49
3
49
Pașc Diana
02:26:59
4
39
Marzac Sanda
02:28:35
5
50
Catana Andreea
02:39:40
6
53
Anghel Ioana
02:46:16
abandon
79
Stefanescu Cristina
01:37:23

Clasament Open – 12.5km

Loc
Număr concurs
Nume
Timp
1
50
Manu Ciucanu
00:58:25
2
19
Csongor Duna
01:00:05
3
13
Samuel Craciun
01:04:53
4
14
Calin Craciun
01:04:54
5
38
Marcus Purtan
02:46:16
6
49
Szabolcs Suhány
01:12:31
7
7
Mihai-Florin Sandor
01:12:38
8
42
Tudor Andrei Pop
01:12:47
9
11
Péter Ferenczi
01:14:28
10
1
Liviu Borsea
01:15:11
11
48
Alexandra Lica
01:15:12
12
2
Bogdan Orbulov
01:15:40
13
24
Andras Bela
01:15:52
14
21
Walter Kindle
01:15:52
15
39
Gergő Sztuchlak
01:16:54
16
6
Serban Marc
01:19:13
17
9
Andrei Badea
01:20:34
18
16
Petru Boie
01:21:27
19
20
Zoltán Szilágyi
01:23:53
20
57
Raymond Nemesi
01:23:53
21
25
Harna Mitrut
01:24:10
22
53
David Băliban
01:24:45
23
5
Mircea Dersidan
01:27:36
24
69
Bogdan Dragos
01:28:30
25
70
Oana Coman
01:28:30
26
15
Andrada Opris
01:29:29
27
65
Mihai Sobieschi
01:29:30
28
32
Kis Sebastian
01:31:50
29
61
Cristian Lupas
01:35:14
30
62
Gabriel Lupas
01:35:19
31
51
Sabin Munteanu
01:35:31
32
35
Sergiu Cheregi
01:35:45
33
52
Andrei Beiusan
01:38:39
34
23
Carmen Gidei
01:42:21
35
72
Kiss Dani
01:44:01
36
60
Tudor Precup
01:47:06
37
77
Foris Florina
01:47:07
38
59
Cosmin Precup
01:47:08
39
63
Talida Diana Orian
01:47:32
40
71
Gergely Janos
01:47:58
41
8
Ioan Cristian Puscas
01:50:29
42
30
Lorand Gombos
01:53:42
43
22
Claudia Secan
01:57:22
44
75
George Moca
02:00:55
45
55
Alexandru Sava
02:03:19
46
54
Adrian Sava
02:03:21
47
78
Curta Serban
02:07:37
48
46
Zsolt Deak
02:21:07
49
45
Andrea Antok
02:21:08
50
56
Raluca Rencsik
02:22:28
51
17
Alin-Florin Sonea
02:31:29

Clasament Cursa Familiei – 5km

Loc
Număr concurs
Nume
Timp
1
113
Călin Crăciun
00:21:32
2
115
Jozsef Kato
00:23:02
3
108
Iuliu Catana
00:26:29
4
110
Gyorgy Anderko
00:27:40
5
109
Melinda Anderko
00:30:46
6
118
Bolog Gratian
00:31:11
7
116
Alin-Paul Furo
00:37:54
8
105
Rajmond Suket
00:42:01
9
117
Roca Radu
00:37:54
10
114
Maria Kato
00:43:48
11
106
Adriana Mirza
00:58:59